fbpx

BĄDŹ SWOJĄ MUZĄ

WOMEN’S CLOTHING THAT
TELL YOUR STORY

Pragniemy opowiadać historie, w których naturalność i wdzięk stanowią esencję siły. Uwagę skupiamy na kobiecie i jej potrzebach. Odnajdujemy równowagę pomiędzy proporcjami i materiałem nie pozostawiając miejsca przypadkowości.

W naszych kapsułowych kolekcjach szczególny nacisk kładziemy na różnorodność i funkcjonalność. Zależy nam, abyś z łatwością mogła tworzyć liczne zestawienia, w których będziesz czuła się nowocześnie, a noszenie ich będzie sprawiało Ci prawdziwą przyjemność.

Starannie dobieramy materiały sukcesywnie poszerzając nasze kolekcje o certyfikowane, biodegradowalne oraz produkowane ze zrównoważonych, odnawialnych źródeł włókna, z dbałością o zużycie wody, z należytym szacunkiem dla środowiska. Jesteśmy dumni tworząc polską markę daleką od masowej produkcji, opartą na potencjale lokalnego rzemiosła i indywidualnym podejściu do każdego zamówienia. Markę, w której potrzeby klienta są stawiane na pierwszym miejscu.

follow us & share

@klaudynacerklewicz.official

PRZEWODNIK PO ROZMIARACH

obwód biustu1

PRZEWODNIK PO ROZMIARACH

Obwody wskazane w naszym przewodniku odnoszą się do wymiarów sylwetki i mają na celu ułatwić wybór odpowiedniego rozmiaru.

Zalecamy kierować się wymiarami najbardziej zbliżonymi do tych podanych w tabeli.

Obwody należy mierzyć bez dodatkowych luzów.

Biust – obwód mierzony w najszerszym miejscu.
Talia – obwód mierzony w najwęższym miejscu tułowia.
Biodra – obwód mierzony w najszerszym miejscu bioder

Tabela rozmiarów

RozmiarXXSXSSMLXL
Biust76-80cm80-84cm84-88cm88-92cm92-96cm96-100cm
Talia58-62cm60-64cm64-68cm68-72cm72-76cm76-80cm
Biodra86-90cm90-94cm94-98cm98-102cm102-106cm106-110cm

Każda z nas jest wyjątkowa, dlatego wiemy jak ważna jest możliwość personalizacji produktów. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI w celu omówienia szczegółów, a my zrealizujemy zamówienie dokładając wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

W przypadku zamówień indywidualnych nie ma możliwości zwrotu produktu.

Jeśli masz wątpliwości jaki rozmiar wybrać w komentarzu do zamówienia prześlij nam swoje wymiary (obwód w biuście, talii oraz biodrach), a my pomożemy dobrać odpowiedni.