ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Będąc konsumentem masz prawo odstąpić od umowy zawartej w sklepie Internetowym CERKLEWICZ w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia wejścia w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Oświadczenie możesz przesłać: W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymamy od Ciebie zwrot produktu. Zwrot kosztów dostarczenia rzeczy następuję w przypadku zwrotu wszystkich produktów, które znajdowały się zamówieniu. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji lub na dane konta przesłane w formularzu zwrotu. Zwracane produkty należy dostarczyć na nasz adres: CERKLEWICZ ul. Sadka 16A 30-690 Kraków niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałaś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy.
Koszty zwrotu produktu do naszej siedzimy pozostają po stronie konsumenta. W przypadku wypełnienia elektronicznego formularza zwrotu www.cerklewicz.pl/chce-zwrocic-produkt masz możliwość wygenerowania etykiety Inpost Paczkomaty. Koszt takiego zwrotu wynosi 15 zł, a kwota zostanie odliczona automatycznie od wartości zwracanego towaru. <br Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi posiadać dołączone metki firmowe.
Konsument odpowiada za zmniejszenie wartości produktu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.