Odstąpienie od umowy

WARUNKI

Będąc konsumentem masz prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym CERKLEWICZ w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia wejścia w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Oświadczenie możesz przesłać:

Poprzez formularz elektronicznego zwrotu towaru w PANELU KLIENTA w zakładce MOJE ZAKUPY lub przez formularz zwrotu “ ZWRÓĆ PRODUKT

W formie elektronicznej za pośrednictwem poczty e-mail na adres: shop@cerklewicz.pl

Pisemnie na adres: CERKLEWICZ ul. Sadka 16A 30-690 Kraków.

Możesz skorzystać z naszego OŚWIADCZENIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ, jednak nie jest to obowiązkowe.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymamy od Ciebie zwrot produktu.

Zwrot kosztów dostarczenia rzeczy następuję w przypadku zwrotu wszystkich produktów, które znajdowały się zamówieniu.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji lub na dane konta przesłane w formularzu zwrotu.

Zwracane produkty należy dostarczyć na nasz adres: CERKLEWICZ ul. Sadka 16A 30-690 Kraków niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałaś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Koszty zwrotu produktu do naszej siedziby pozostają po stronie konsumenta.

W przypadku wypełnienia elektronicznego formularza zwrotu w panelu klienta w zakładce ZWROT masz możliwość wygenerowania etykiety Inpost Paczkomaty. Koszt takiego zwrotu wynosi 12 zł, a kwota zostanie odliczona automatycznie od wartości zwracanego towaru.

Pamiętaj,  że na konsumencie spoczywa obowiązek sprawowania pieczy nad towarem do czasu jego zwrócenia. Po otrzymaniu produktu możesz zatem sprawdzić jego charakter, kompletność, cechy czy funkcjonowanie – ale tylko tak, jak robiłabyś to w sklepie stacjonarnym, co nie wiąże się z usunięciem metek firmowych.

Jeżeli zwracany towar nosi ślady użytkowania w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy możemy obniżyć jego wartość.

PRZEWODNIK PO ROZMIARACH

obwód biustu1

PRZEWODNIK PO ROZMIARACH

Obwody wskazane w naszym przewodniku odnoszą się do wymiarów sylwetki i mają na celu ułatwić wybór odpowiedniego rozmiaru.

Zalecamy kierować się wymiarami najbardziej zbliżonymi do tych podanych w tabeli.

Obwody należy mierzyć bez dodatkowych luzów.

Biust – obwód mierzony w najszerszym miejscu.
Talia – obwód mierzony w najwęższym miejscu tułowia.
Biodra – obwód mierzony w najszerszym miejscu bioder

Tabela rozmiarów

RozmiarXXSXSSMLXL
Biust76-80cm80-84cm84-88cm88-92cm92-96cm96-100cm
Talia58-62cm60-64cm64-68cm68-72cm72-76cm76-80cm
Biodra86-90cm90-94cm94-98cm98-102cm102-106cm106-110cm

Każda z nas jest wyjątkowa, dlatego wiemy jak ważna jest możliwość personalizacji produktów. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI w celu omówienia szczegółów, a my zrealizujemy zamówienie dokładając wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

W przypadku zamówień indywidualnych nie ma możliwości zwrotu produktu.

Jeśli masz wątpliwości jaki rozmiar wybrać w komentarzu do zamówienia prześlij nam swoje wymiary (obwód w biuście, talii oraz biodrach), a my pomożemy dobrać odpowiedni.