Archiwa: Warunki

EDYTOR TEKSTU

Skontaktujemy się z Tobą, kiedy paczka zostanie wysłana. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas na kontakt@cerklewicz.pl lub zadzwoń pod numer +48 792 950 497 jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Aby zobaczyć więcej informacji o swoich zamówieniach, zaloguj się na cerklewicz.pl, wejdź w MOJE KONTO. Informacje o zwrotach można znaleźć w naszych zasadach
ZWROTU I WYMIANY.
 Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą POLITYKĘ PRYWATNOŚCI oraz REGULAMIN.

Wyślemy nową wiadomość, kiedy zamówienie będzie w drodze. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas na kontakt@cerklewicz.pl lub zadzwoń pod numer +48 792 950 497 Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Miło nam gościć Cię w naszej społeczności! POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas na kontakt@cerklewicz.pl lub zadzwoń pod numer +48 792 950 497 Jesteśmy tu dla Ciebie!

Twoje zamówienie jest już w drodze! Kliknij przycisk powyżej, aby śledzić jego trasę. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas na kontakt@cerklewicz.pl lub zadzwoń pod numer +48 792 950 497. jesteśmy do Twojej dyspozycji!

DZIĘKUJEMY, ŻE Z NAMI JESTEŚ!

DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻONE ZAMÓWIENIE!

cerklewicz.pl

facebook Ι pinterest Ι instagram

• ul. Sadka 16C • 30-690 Kraków •• NIP 7692043264 • REGON 122584452 •

 

CERKLEWICZ.PL

FACEBOOK Ι PINTEREST Ι INSTAGRAM

• UL. SADKA 16C • 30-690 KRAKÓW•• NIP 7692043264 • REGON 122584452 •

REGULAMIN POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZWROT I WYMIANA

CERKLEWICZ.PL

FACEBOOK Ι PINTEREST Ι INSTAGRAM

• UL. SADKA 16C • 30-690 KRAKÓW• • NIP 7692043264 • REGON 122584452 •

Dziękujemy za złożone zamówienie

CERKLEWICZ.PL
Skontaktuj się z nami

                        

Ta wiadomość została wysłana przez CERKLEWICZ.PL, z siedzibą przy ul. Sadka 16C, 30-690 Kraków, Polska.
All rights reserved

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

BĄDŹ SWOJĄ MUZĄ

WOMEN’S CLOTHING THAT
TELL YOUR STORY

Pragniemy opowiadać historie, w których naturalność i wdzięk stanowią esencję siły. Uwagę skupiamy na kobiecie i jej potrzebach. Odnajdujemy równowagę pomiędzy proporcjami i materiałem nie pozostawiając miejsca przypadkowości.

W naszych kapsułowych kolekcjach szczególny nacisk kładziemy na różnorodność i funkcjonalność. Zależy nam, abyś z łatwością mogła tworzyć liczne zestawienia, w których będziesz czuła się nowocześnie, a noszenie ich będzie sprawiało Ci prawdziwą przyjemność.

Starannie dobieramy materiały sukcesywnie poszerzając nasze kolekcje o certyfikowane, biodegradowalne oraz produkowane ze zrównoważonych, odnawialnych źródeł włókna, z dbałością o zużycie wody, z należytym szacunkiem dla środowiska. Jesteśmy dumni tworząc polską markę daleką od masowej produkcji, opartą na potencjale lokalnego rzemiosła i indywidualnym podejściu do każdego zamówienia. Markę, w której potrzeby klienta są stawiane na pierwszym miejscu.

follow us & share

@klaudynacerklewicz.official

TEST PARARELAXY

BĄDŹ
SWOJĄ MUZĄ

WOMEN’S CLOTHING THAT
TELL YOUR STORY

W naszych kapsułowych kolekcjach szczególny nacisk kładziemy na różnorodność i funkcjonalność. Zależy nam, abyś z łatwością mogła tworzyć liczne zestawienia, w których będziesz czuła się nowocześnie, a noszenie ich będzie sprawiało Ci prawdziwą przyjemność.

Pragniemy opowiadać historie w których naturalność i wdzięk stanowią esencję siły. Uwagę skupiamy na kobiecie i jej potrzebach. Odnajdujemy równowagę pomiędzy proporcjami i materiałem nie pozostawiając miejsca przypadkowości.  .

 

 

 

Starannie dobieramy materiały sukcesywnie poszerzając nasze kolekcje o certyfikowane włókna produkowane ze zrównoważonych, odnawialnych źródeł, z dbałością o zużycie wody, z należytym szacunkiem dla środowiska. Jesteśmy dumni tworząc markę daleką od masowej produkcji, opartą na potencjale lokalnego rzemiosła i indywidualnym podejściu do każdego zamówienia.

Przewodnik po materiałach

Poznaj ich zalety, kupuj świadomie

follow us

@klaudynacerklewicz.official

środowisko i my

Każda zmiana zaczyna się od pierwszego kroku

FAQ

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc.

Jeśli w poniższym poradniku nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie, skontaktuj się z nami, a my postaramy się rozwiązać wątpliwości.

JAKI ROZMIAR WYBRAĆ?

Przy wyborze rozmiaru kieruj się przede wszystkim najczęściej noszonym. Dodatkowo zapoznaj się z wymiarami produktu zamieszczonymi w tabeli oraz z naszym przewodnikiem  Dla pewności, w komentarzu do zamówienia możesz podać nam swoje wymiary (wzrost, obwód w biuście, talii oraz biodrach).

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOSTOSOWANIA PRODUKTU DO MOJEJ SYLWETKI?

Wszystkie różnimy się od siebie, dlatego wiemy jak ważna jest możliwość indywidualnego dostosowania produktu do sylwetki. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów personalizacji produktu. Zrealizujemy zamówienie dokładając wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania. W przypadku zamówień indywidualnych nie ma możliwości zwrotu produktu.

MAM PROBLEM Z DOKONANIEM PŁATNOŚCI, CO NALEŻY ZROBIĆ?

W takiej sytuacji możesz spróbować ponowić płatność lub przelać środki bezpośrednio na nasze konto bankowe. Aby przyspieszyć proces weryfikacji,  prześlij potwierdzenie przelewu na adres shop@cerklewicz.pl abyśmy mogli szybko przystąpić do realizacji twojego zamówienia.

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOSTAWY POZA GRANICAMI POLSKI?

Oczywiście, wyślemy Twoje zamówienie również za granicę Polski. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia cen dostaw zależnych od miejsca do którego ma zostać dostarczone Twoje zamówienie.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA ZAMÓWIENIA W EURO?

Dla twojej wygody jest możliwość opłacenia zamówienia tradycyjnym przelewem w euro, bez ponoszenia dodatkowych kosztów przewalutowania. Szczegóły znajdziesz w zakładce płatności.

JESTEM ZAINTERESOWANA ZAKUPEM, ALE ZALEŻY MI NA EKSPRESOWEJ REALIZACJI I WYSYŁCE ZAMÓWIENIA. CZY JEST MOŻLIWOŚĆ PRZYSPIESZONEJ DOSTAWY?

Jesteśmy odpowiedzialni i do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Jeśli zależy Ci na czasie, proszę skontaktuj się z nami. Wiele z naszych produktów dostępnych jest w naszym magazynie lub też możemy maksymalnie przyspieszyć proces realizacji tak, abyś mogła cieszyć się zakupem w  określonym przez siebie terminie.

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOSTAWY ZAMÓWIENIA W WEEKEND?

Dobrze wiemy, że zdarzają się sytuacje kiedy pośpiech jest wskazany. Dla Twojej wygody mamy możliwość przyspieszonej realizacji połączonej z dostawą paczkomatem nawet w weekend. Jeśli upragniony produkt jest na stanie, zamawiając go nawet w piątek, możesz go odebrać ze swojego paczkomatu  już w weekend. Aby skorzystać z tej opcji prosimy o kontakt przed zakupem w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia wszelkich szczegółów.

CZY MOGĘ DOKONAĆ ZMIAN W MOIM ZAMÓWIENIU (ZMIANA ROZMIARU, ZMIANA ADRESU DOSTAWY) ?

Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze wysłane skontaktuj się z nami niezwłocznie, a my postaramy się dokonać zmian w Twoim zamówieniu.

CZY MOGĘ ANULOWAĆ MOJE ZAMÓWIENIE?

Jeśli z jakiś powodów chciałabyś anulować swoje zamówienie, skontaktuj się z nami niezwłocznie, abyśmy mogli przerwać proces realizacji. Anulacji nie podlegają zamówienia indywidualne, których proces realizacji został już rozpoczęty.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA NIEDOSTĘPNEGO PRODUKTU?

Jeśli produkt, który chciałabyś zakupić jest aktualnie niedostępny na naszej stronie, skontaktuj się z nami – jest szansa, że w naszym magazynie znajdują się ostatnie sztuki poszukiwanego przez Ciebie modelu.

JAK DŁUGO TRWA ROZPATRZENIE ZWROTU ORAZ ZWROT ŚRODKÓW?

Po przyjęciu i weryfikacji paczki w naszym oddziale dokonujemy zwrotu środków na konto klienta. Maksymalny możliwy czas zwrotu środków wynosi 14 dni od dnia otrzymania przez nas paczki,  jednak zawsze staramy się go skrócić do minimum.  Standardowy okres weryfikacji i zwrotu środków na twoje konto wynosi od 3 do 7 dni roboczych.

W JAKI SPOSÓB ZOSTANĄ ZWRÓCONE ŚRODKI W PRZYPADKU ODSTĄPIENIA OD UMOWY?

Zwrotów dokonujemy w taki sam sposób w jaki została dokonana płatność za złożone zamówienie. W przypadku zwrotu zamówienia z płatnością za pobraniem pamiętaj, aby dostarczyć nam dane konta bankowego, na które mamy przelać środki. Szczegóły w zakładce: ODSTĄPIENIE OD UMOWY.

OTRZYMANY PRODUKT JEST WADLIWY, CO ROBIĆ?

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie dokładając wszelkich starań do najwyższej jakości towarów i usług. Jeśli jednak coś przeoczyliśmy, a zamówiony produkt okazał się wadliwy skontaktuj się z nami, abyśmy mogli niezwłocznie rozwiązać problem. Postaramy się, aby proces wymiany towaru był dla Ciebie możliwie najbardziej komfortowy.

CHCIAŁABYM DOKONAĆ WYMIANY PRODUKTU, JAK TO ZROBIĆ?

Jeśli potrzebujesz wymienić produkt na inny rozmiar lub artykuł skontaktuj się z nami w sprawie szczegółowych ustaleń. Dołożymy wszelkich starań, aby cały proces przeszedł sprawnie i szybko. Odeślij produkt wraz z wypełnionym FORMULARZEM WYMIANY  na nasz adres, a my najszybciej jak to możliwe odeślemy produkt w odpowiednim rozmiarze. Szczegóły w zakładce ZWROT I WYMIANA.

JAKIE DOKUMENTY NALEŻY PRZYGOTOWAĆ ABY DOKONAĆ SZYBKIEGO ZWROTU DO PACZKOMATÓW INPOST 24/7?

Aby skorzystać z możliwości szybkiego zwrotu do paczkomatu inpost 24/7 należy zgłosić zwrot w zakładce MOJE KONTO lub poprzez formularz CHCĘ ZWRÓCIĆ PRODUKT dostępny na naszej stronie. Następnie zapisz markerem na paczce wygenerowany w systemie kod zwrotu inpost. W przeciągu 72h od momentu pozyskania kodu umieść przesyłkę w wybranym paczkomacie i gotowe! Szczegóły w zakładce ZWROT I WYMIANA

ZWROT I WYMIANA.

ZWROT

ZWROTY MOGĄ BYĆ ŁATWE I szybkie

Twoja wygoda jest dla nas ważna, dlatego przygotowaliśmy prosty proces zwrotu oraz wymiany towaru zakupionego w naszym sklepie. Sama zdecyduj, która z opcji jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Na zgłoszenie odstąpienia od umowy masz 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania od nas przesyłki, a następnie 14 dni na dostarczenie nam zwracanego produktu.

Pamiętaj, że zwrotowi nie podlega towar wykonany na zamówienie indywidualne czyli taki, w którym na Twoje życzenie dokonaliśmy zmiany rozmiaru lub użytych materiałów.

Aby przyspieszyć rozliczenie zwrotu sugerujemy uzupełnić formularz znajdujący się tutaj: FORMULARZ ZWROTU, a następnie dołączyć go wraz z paragonem do pudełka.

Zwrot środków zostanie przekazany poprzez portal Przelewy24 bezpośrednio na konto, z którego opłacono zamówienie lub na konto wskazane w formularzu zwrotu.

Tutaj zapoznasz się ze szczegółami ODSTĄPIENIA OD UMOWY zawartej na odległość.

SZYBKI ZWROT DO PACZKOMATÓW INPOST 24/7

Skorzystaj z wygodnej opcji szybkiego zwrotu do paczkomatu INPOST. Koszt takiej wysyłki wynosi 12 zł. Kwota zostanie odliczona automatycznie od wartości zwracanego przez Ciebie towaru.

ZALOGUJ SIĘ w panelu klienta i przejdź do zakładki MOJE ZAKUPY, wybierz zamówienie i produkt, który chcesz odesłać. Możesz również skorzystać z formularza CHCĘ ZWRÓCIĆ PRODUKT uzupełniając numer zamówienia oraz adres mailowy, którego użyłaś podczas składania zamówienia.

ZWROT DO PACZKOMATU INPOST.

Wypełnij krótki formularz zwrotu na stronie szybkiezwroty.pl wybierając sklep CERKLEWICZ.PL. Po zatwierdzeniu otrzymasz sms z unikatowym numerem paczki Inpost paczkomaty. Zapisz go markerem na zwracanej paczce. Umieść przesyłkę w dowolnym paczkomacie w ciągu 72h od momentu wygenerowania numeru i gotowe!

Po przyjęciu i weryfikacji paczki w naszym oddziale zasilimy Twoje konto o wartość zwracanego towaru wraz z kosztami najtańszej, dostępnej na naszej stronie opcji wysyłki, pomniejszoną o koszt nadania zwrotu paczkomatem (12 zł).

Maksymalny możliwy czas zwrotu środków wynosi 14 dni od dnia otrzymania przez nas paczki, jednak zawsze staramy się go skrócić do minimum.

Standardowy okres weryfikacji wynosi od 3 do 7 dni od momentu otrzymania przez nas zwrotu.

Zwrot we własnym zakresie

Odeślij zwrot samodzielnie do naszej siedziby.

ZALOGUJ SIĘ w panelu klienta i przejdź do zakładki MOJE ZAKUPY, wybierz zamówienie i produkt, który chcesz zwrócić. Możesz również skorzystać z formularza CHCĘ ZWRÓCIĆ PRODUKT, uzupełniając numer zamówienia oraz adres mailowy, którego użyłaś podczas składania zamówienia.

Odeślij zwrot na nasz adres:

CERKLEWICZ
ul. Sadka 16 A
30-690 Kraków
kom.: +48 ‬792 950 497

Po przyjęciu i weryfikacji paczki w naszym oddziale zasilimy Twoje konto o wartość zwracanego towaru wraz z kosztami najtańszej, dostępnej na naszej stronie opcji wysyłki.

Maksymalny możliwy czas zwrotu środków wynosi 14 dni od dnia otrzymania przez nas paczki, jednak zawsze staramy się go skrócić do minimum.

Standardowy okres weryfikacji wynosi od 3 do 7 dni od momentu otrzymania przez nas zwrotu.

wymiana

SZYBKA WYMIANA lub personalizacja zamówienia

Każda z nas jest wyjątkowa, dlatego wiemy jak ważna jest możliwość personalizacji naszych produktów. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów, a my zrealizujemy zamówienie dokładając wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

W przypadku gdy potrzebujesz  wymienić produkt na inny rozmiar lub artykuł dostępny w naszym sklepie odeślij go do naszej siedziby wraz z wypełnionym FORMULARZEM WYMIANY  lub krótką notką z potrzebnymi do wymiany informacjami. Najszybciej jak to możliwe wyślemy do Ciebie produkt w odpowiednim rozmiarze.

ZWROT

ZWROTY MOGĄ BYĆ ŁATWE I szybkie

Twoja wygoda jest dla nas ważna, dlatego przygotowaliśmy prosty proces zwrotu oraz wymiany towaru zakupionego w naszym sklepie. Sama zdecyduj, która z opcji jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Na zgłoszenie odstąpienia od umowy masz 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania od nas przesyłki, a następnie 14 dni na dostarczenie nam zwracanego produktu.

Pamiętaj, że zwrotowi nie podlega towar wykonany na zamówienie indywidualne czyli taki, w którym na Twoje życzenie dokonaliśmy zmiany rozmiaru lub użytych materiałów.

Aby przyspieszyć rozliczenie zwrotu sugerujemy uzupełnić formularz znajdujący się tutaj: FORMULARZ ZWROTU, a następnie dołączyć go wraz z paragonem do pudełka.

Zwrot środków zostanie przekazany poprzez portal Przelewy24 bezpośrednio na konto, z którego opłacono zamówienie lub na konto wskazane w formularzu zwrotu.

Tutaj zapoznasz się ze szczegółami ODSTĄPIENIA OD UMOWY zawartej na odległość.

SZYBKI ZWROT DO PACZKOMATÓW INPOST 24/7

Skorzystaj z wygodnej opcji szybkiego zwrotu do paczkomatu INPOST. Koszt takiej wysyłki wynosi 12 zł. Kwota zostanie odliczona automatycznie od wartości zwracanego przez Ciebie towaru.

ZALOGUJ SIĘ w panelu klienta i przejdź do zakładki MOJE ZAKUPY, wybierz zamówienie i produkt, który chcesz odesłać. Możesz również skorzystać z formularza CHCĘ ZWRÓCIĆ PRODUKT uzupełniając numer zamówienia oraz adres mailowy, którego użyłaś podczas składania zamówienia.

ZWROT DO PACZKOMATU INPOST.

Wypełnij krótki formularz zwrotu na stronie szybkiezwroty.pl wybierając sklep CERKLEWICZ.PL. Po zatwierdzeniu otrzymasz sms z unikatowym numerem paczki Inpost paczkomaty. Zapisz go markerem na zwracanej paczce. Umieść przesyłkę w dowolnym paczkomacie w ciągu 72h od momentu wygenerowania numeru i gotowe!

Po przyjęciu i weryfikacji paczki w naszym oddziale zasilimy Twoje konto o wartość zwracanego towaru wraz z kosztami najtańszej, dostępnej na naszej stronie opcji wysyłki, pomniejszony o koszt nadania zwrotu (12 zł).

Maksymalny możliwy czas zwrotu środków wynosi 14 dni od dnia otrzymania przez nas paczki, jednak zawsze staramy się go skrócić do minimum.

Standardowy okres weryfikacji wynosi od 3 do 7 dni od momentu otrzymania przez nas zwrotu.

Zwrot we własnym zakresie

Odeślij zwrot samodzielnie do naszej siedziby.

ZALOGUJ SIĘ w panelu klienta i przejdź do zakładki MOJE ZAKUPY, wybierz zamówienie i produkt, który chcesz zwrócić. Możesz również skorzystać z formularza CHCĘ ZWRÓCIĆ PRODUKT, uzupełniając numer zamówienia oraz adres mailowy, którego użyłaś podczas składania zamówienia.

SAMODZIELNA WYSYŁKA.

Odeślij zwrot na nasz adres:

CERKLEWICZ
ul. Sadka 16 A
30-690 Kraków
kom.: +48 ‬792 950 497

Po przyjęciu i weryfikacji paczki w naszym oddziale zasilimy Twoje konto o wartość zwracanego towaru wraz z kosztami najtańszej, dostępnej na naszej stronie opcji wysyłki.

Maksymalny możliwy czas zwrotu środków wynosi 14 dni od dnia otrzymania przez nas paczki, jednak zawsze staramy się go skrócić do minimum.

Standardowy okres weryfikacji wynosi od 3 do 7 dni od momentu otrzymania przez nas zwrotu.

wymiana

SZYBKA WYMIANA lub personalizacja zamówienia

Każda z nas jest wyjątkowa, dlatego wiemy jak ważna jest możliwość personalizacji naszych produktów. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów, a my zrealizujemy zamówienie dokładając wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

W przypadku gdy potrzebujesz  wymienić produkt na inny rozmiar lub artykuł dostępny w naszym sklepie odeślij go do naszej siedziby wraz z wypełnionym FORMULARZEM WYMIANY  lub krótką notką z potrzebnymi do wymiany informacjami. Najszybciej jak to możliwe wyślemy do Ciebie produkt w odpowiednim rozmiarze.

top satyna 10

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro obsługi i zamówienia telefoniczne

W czym możemy Ci pomóc?

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie telefonicznie lub skontaktować się w sprawie realizacji jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach:

poniedziałek - piątek

sobota

08:00 - 19:00

09:00 - 13:00

poniedziałek - piątek

08:00 - 19:00

sobota

09:00 - 13:00

Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez CERKLEWICZ z siedzibą w Krakowie przy ul. Sadka 16c w celu udzielania odpowiedzi na zgłoszenia zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Tobą. Zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Odstąpienie od umowy

WARUNKI

Będąc konsumentem masz prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym CERKLEWICZ w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia wejścia w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Oświadczenie możesz przesłać:

Poprzez formularz elektronicznego zwrotu towaru w PANELU KLIENTA w zakładce MOJE ZAKUPY lub przez formularz zwrotu “ ZWRÓĆ PRODUKT

W formie elektronicznej za pośrednictwem poczty e-mail na adres: shop@cerklewicz.pl

Pisemnie na adres: CERKLEWICZ ul. Sadka 16A 30-690 Kraków.

Możesz skorzystać z naszego OŚWIADCZENIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ, jednak nie jest to obowiązkowe.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymamy od Ciebie zwrot produktu.

Zwrot kosztów dostarczenia rzeczy następuję w przypadku zwrotu wszystkich produktów, które znajdowały się zamówieniu.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji lub na dane konta przesłane w formularzu zwrotu.

Zwracane produkty należy dostarczyć na nasz adres: CERKLEWICZ ul. Sadka 16A 30-690 Kraków niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałaś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Koszty zwrotu produktu do naszej siedziby pozostają po stronie konsumenta.

W przypadku wypełnienia elektronicznego formularza zwrotu w panelu klienta w zakładce ZWROT masz możliwość wygenerowania etykiety Inpost Paczkomaty. Koszt takiego zwrotu wynosi 12 zł, a kwota zostanie odliczona automatycznie od wartości zwracanego towaru.

Pamiętaj,  że na konsumencie spoczywa obowiązek sprawowania pieczy nad towarem do czasu jego zwrócenia. Po otrzymaniu produktu możesz zatem sprawdzić jego charakter, kompletność, cechy czy funkcjonowanie – ale tylko tak, jak robiłabyś to w sklepie stacjonarnym, co nie wiąże się z usunięciem metek firmowych.

Jeżeli zwracany towar nosi ślady użytkowania w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy możemy obniżyć jego wartość.

CZAS REALIZACJI I DOSTAWA

Czas Realizacji

Prowadzimy działalność świadomie i z poszanowaniem natury. Chcąc zminimalizować ryzyko nadpodaży, część produktów realizujemy po złożonym zamówieniu.

Jeśli zamówienie jest bardzo pilne, skontaktuj się z nami, a my postaramy się maksymalnie przyspieszyć jego przygotowanie.

Szczegółowe czasy realizacji znajdują się w opisach każdego z produktów.
Przy zakupie kilku sztuk maksymalny czas realizacji jest równy najdłuższemu spośród zakupionych modeli.

Musisz pamiętać, że w okresach promocji i wyprzedaży okres realizacji może być lekko wydłużony.

Po nadaniu zamówienia z naszego magazynu wyślemy Ci wiadomość e-mail z linkiem do śledzenia paczki.

Dostawa

Czas transportu zamówienia na ternie Polski wynosi 1-2 dni robocze.
BEZPŁATNA DOSTAWAWszystkim zamówieniom powyżej 400zł przysługuje bezpłatna dostawa na terenie Polski.

DOSTAWA DO PACZKOMATU

12 zł

DOSTAWA KURIERSKA

16 zł

DOSTAWA Z PŁATNOŚCIĄ PRZY ODBIORZE

16 zł

WYSYŁKA ZAGRANICZNA Koszt wysyłki do poszczególnych krajów europejskich wynosi około 60zł. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnej ceny dostawy.

W każdej chwili możesz sprawdzić status swojego zamówienia w zakładce MOJE KONTO lub przechodząc do sekcji STATUS ZAMÓWIENIA. W takim przypadku należy wpisać adres e-mail lub numer telefonu oraz numer zamówienia.

Pamiętaj, że po otrzymaniu informacji o umieszczeniu paczki w paczkomacie masz ograniczony czas na jej odbiór. W okresach okołoświątecznych czas ten może zostać lekko skrócony. Szczegółowe informacje otrzymasz od przewoźnika.

REKLAMACJE

reklamacje

reklamacje

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze ubrania prezentowały najwyższą jakość i sprawiały przyjemność ich noszenia.

Jeżeli jednak zakupiony towar okazał się wadliwy lub podczas użytkowania stwierdzisz w nim wady, niezwłocznie nas o tym poinformuj wysyłając wiadomość e-mail na adres shop@cerklewicz.pl zawierającą imię i nazwisko, numer zamówienia, nazwę produktu oraz opis wady. Następnie wyślij reklamowany produkt wraz z wypełnionym FORMULARZEM REKLAMACJI oraz dowodem zakupu (choć nie jest on niezbędny) do naszej siedziby. Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu maksymalnie 14dni od otrzymania przez nas paczki. O postępach procesu oraz dalszych jego etapach zostaniesz powiadomiona za pośrednictwem wiadomości e-mail.

PŁATNOŚCI

Płatności

Przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa
transakcji przez internet

Wszystkie transakcje na naszej stronie są realizowane poprzez certyfikowany system płatności Przelewy24 . Poufne dane dotyczące płatności są przesyłane drogą elektroniczną w zaszyfrowanej formie SSL bezpośrednio do instytucji finansowej. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem naszej witryny internetowej. Do wyboru dostępnych jest wiele metod płatności:

Płatność przy odbiorze

Wybierz tę metodę płatności jeśli wolisz opłacić swoje zamówienie u kuriera w chwili jego otrzymania lub odbierając paczkę z paczkomatu.

Ekspresowa płatność Przelewy24

Intuicyjny proces płatności na naszej stronie, pozwalający na szybki przelew z natychmiastowym potwierdzeniem finalizacji transakcji, dzięki któremu będziemy mogli szybko przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.

Płatności mobilne

Dla Twojej wygody szybkie, finalizowane jednym kliknięciem płatności mobilne: BLIK, APPLE PAY, GOOGLE PAY.

Płatność Paypo

Kup dzisiaj i zapłać kiedy Ci wygodnie – forma odroczonej na 30 dni lub rozłożonej na cztery wygodne raty płatności.

Karta debetowa lub kredytowa

Gwarancja szybkich i bezpiecznych transakcji kartą kredytową potwierdzona certyfikatem PCI DSS zapewniającym, iż żadne dane wrażliwe nie są przechowywane ani udostępniane. Usługa płatności jednym kliknięciem pozwoli Ci zaoszczędzić czas przy kolejnych zakupach. Dzięki temu nie będzie konieczne każdorazowe wprowadzanie danych karty.

Przelew bankowy

Po wybraniu tej formy płatności należy dokonać wpłaty na konto.

Jeśli wpłata nie zostanie zaksięgowana w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia, zostanie ono anulowane.

Zlecając przelew pamiętaj o umieszczeniu numeru zamówienia w tytule transakcji.

Wysyłając nam na adres shop@cerklewicz.pl potwierdzenie wykonania przelewu możesz przyspieszyć realizację zamówienia.

DANE DO PRZELEWU:
ALIOR BANK
33 2490 0005 0000 4500 2280 2641

CERKLEWICZ
30-690 Kraków
Sadka 16C

Transakcje walutowe

Opłać swoje zamówienie w euro bez dodatkowego przewalutowania.

DANE DO PRZELEWU W EURO:
ALIOR BANK
SWIFT/ BIC : ALBPPLPW
PL86 2490 1057 0000 9902 4505 8011

CERKLEWICZ
30-690 KRAKÓW
SADKA 16C
POLAND

Płatność paypal

Jeżeli chcesz opłacić zamówienie za pomocą PAYPAL wybierz tę formę płatności w bramce PRZELEWY24. Intuicyjny proces płatności pozwoli na szybki przelew PAYPAL z natychmiastowym potwierdzeniem finalizacji transakcji.

PRZEWODNIK PO ROZMIARACH

obwód biustu1

PRZEWODNIK PO ROZMIARACH

Obwody wskazane w naszym przewodniku odnoszą się do wymiarów sylwetki i mają na celu ułatwić wybór odpowiedniego rozmiaru.

Zalecamy kierować się wymiarami najbardziej zbliżonymi do tych podanych w tabeli.

Obwody należy mierzyć bez dodatkowych luzów.

Biust – obwód mierzony w najszerszym miejscu.
Talia – obwód mierzony w najwęższym miejscu tułowia.
Biodra – obwód mierzony w najszerszym miejscu bioder

Tabela rozmiarów

Rozmiar XXS XS S M L XL
Biust 76-80cm 80-84cm 84-88cm 88-92cm 92-96cm 96-100cm
Talia 58-62cm 60-64cm 64-68cm 68-72cm 72-76cm 76-80cm
Biodra 86-90cm 90-94cm 94-98cm 98-102cm 102-106cm 106-110cm

Każda z nas jest wyjątkowa, dlatego wiemy jak ważna jest możliwość personalizacji produktów. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI w celu omówienia szczegółów, a my zrealizujemy zamówienie dokładając wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

W przypadku zamówień indywidualnych nie ma możliwości zwrotu produktu.

Jeśli masz wątpliwości jaki rozmiar wybrać w komentarzu do zamówienia prześlij nam swoje wymiary (obwód w biuście, talii oraz biodrach), a my pomożemy dobrać odpowiedni.